Pre bytové domy

Efektívna ochrana vchodov bytovým domov sa v súčasnosti stáva úplnou samozrejmosťou,

či už z dôvodu pocitu bezpečia alebo zabránenia pohybu neoprávnených osôb ale aj zníženia rizika vandalizmu.

Zostava Acco Home ponúka jedinečné, komplexné a cenovo nenáročné riešenie pre bytové domy identifikáciou užívateľov pomocou bezkontaktných kariet alebo príveskov.

balikV kombinácií s elektromagnetickými zámkami poskytuje spoľahlivejší systém zabezpečenia bytových domov a ochranu pred vniknutím do objektu.
Vchodové dvere na obytnom dome sú po celý čas prevádzky vystavené enormnej záťaži a ľahko dôjde k opotrebovaniu a deštrukcii klasických mechanických zámkov, preto ponúkame elektromagnetický zámok ako zábranový prvok pre naše riešenie.
Elektromagnetické zámky využívajú na zabezpečenie dverí (uzamknutie) magnetickú silu, čo zaručuje ich dlhú životnosť a funkčnosť aj pri častom otváraní.

Ďalším prínosom tohto systému je teda jeho bezproblémová a dlhotrvajúca funkčnosť, ktorá eliminuje náklady na servis a opravu.

Základom zostavy sú snímače bezkontaktných kariet alebo príveskov TD201E, elektromagnetické zámky 10000/R a riadiaca jednotka TD200N.

 


Zostava taktiež obsahuje tlačidlo na otváranie dverí z vnútornej strany, jednotku na permanentné otvorenie dverí v prípade nebezpečenstva a napájaciu jednotku so záložným zdrojom napájania.
K systému sa dodávajú bezkontaktné karty alebo prívesky podľa požiadaviek zákazníka.

Acco Home predstavuje základnú zostavu prístupového systému , ktorý je však plne modifikovateľný podľa potrieb a predstáv zákazníka. Jeho nadstavbou sú ďalšie zostavy s možnosťou monitorovania, s presnou kontrolou a evidenciou jednotlivých vstupov.

Ak Vás táto ponuka zaujala, alebo potrebujete viac informácií, budeme radi ak nás kontaktujete.

 

A ako to robíme my:



Cookies uľahčujú poskytovanie našich služieb. Používaním našich služieb súhlasíte, že používame súbory cookie.
Ok